Grad Omiš predstavio je novo omiško srce, simbol ljubavi prema gradu i jednu od novih turističkih atrakcija.
Instalacija, postavljena u suradnji s Turističkom zajednicom Grada Omiša, zamišljena je kao novo mjesto okupljanja, fotografiranja i promocije grada.
Iz Grada poručuju kako srce predstavlja Omiš kao destinaciju koja osvaja prirodnim ljepotama, bogatom baštinom i gostoljubivošću.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....