OstaloZlatni Orlando

Šibenski plivači sjajni na međunarodnom mitingu u Dubrovniku: Josip Silov osvojio zlatnu medalju

Piše T. V.
15. svibnja 2024. - 19:35
Na natjecanju su nastupila i 3 člana Plivačkog kluba Šibenik. Najuspješniji bio je Josip Silov koji je disciplini 400 mješovito osvojio zlato kod mlađih juniora.Pk Šibenik/

Dubrovački Gruž ove je godine okupio 334  sudionika iz 43 kluba iz 10 zemalja na tradicionalnom Međunarodnom mitingu Zlatni Orlando. Natjecanje je održano u dva dijela kroz dva dana.

Matej Vukičević je ostvario 4. plasman kod juniora u disciplini 100 leđno, dok je Niko Silov imao najbolji plasman u disciplini 200 prsno gdje je zauzeo 7. mjesto.

Sljedeće natjecanje je 1. i 2. lipnja kad će naši plivači nastupiti na  Ekipnom prvenstvu Hrvatske u Zagrebu.

28. svibanj 2024 11:53