OstaloUtrka na Prviću

Biciklist David Jabuka brži od borkinje Nives Radić i klapskog pjevača Marka Juričeva Martinčeva (FOTO)

Piše K. G.
14. siječnja 2017. - 20:03

U subotu je na otoku Prviću održana utrka prvog kola Zimske otočne lige. Trčalo se na tri različite dionice. Na najzahtjevnijoj dionici, dugoj 18 kilometara, slavio je nadareni hrvatski biciklist- Tribunjac David Jabuka. On je stazu prošao za jedan sat 28 minuta i deset sekundi. Samo sekundu sporiji bio je Daniel Krstulović Opara iz HPD Mosor.

Među ženama je najbrža bila šibenska atletičarka Radmila Maksimović, koja je za Jabukom zaostala oko pet i po minuta. Inače, Maksimović je bila peta u ukupnom poretku.

Zanimljivo, prvićka utrka okupila je niz poznatih imena iz društvenog života. Primjerice, uspješno je nastupio Marko Juričev- Martinčev, pjevač vodičke klape Bunari i zauzeo deseto mjesto.

Trčala je i višestruka prvakinja u borilačkim sportovima Nives Radić. Njoj nešto bolje ide u ringu nego na stazi, jer je završila 26.

28. travanj 2024 01:04