Nogometšareni sastav

Prijateljska utakmica u Dohi: Hrvatska preokretom do slavlja protiv Bugarske, Ćaleta-Car zaradio crveni karton

29. ožujka 2022. - 18:07

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je u pripremnom dvoboju u Dohi preokretom Bugarsku s 2-1 (0-0).

Bugari su poveli preko Kirila Despodova u 69. minuti, a Luka Modrić je u 76. minuti izjednačio iz kaznenog udarca.  U 80. minuti je za pobjedu Hrvatske pogodio Andrej Kramarić.

U 63. minuti Duje Ćaleta Car je isključen, a Bugarin Despodov je dobio drugi žuti karton u 69. minuti, kada je skinuo majicu slaveći gol.

Hrvatska je u Dohi u subotu odigrala 1-1 protiv Slovenije, a u odnosu na tu utakmicu izbornik Zlatko Dalić je protiv Bugara promijenio cijelu početnu momčad, osim Ćalete Cara.