"Funcuti" slavili u prvoj drugoligaškoj utakmici pred svojim navijačima; Sada ih čeka županijski derbi

22. listopada 2018. - 11:41

Malonogometaši Šibenika 1983 slavili su u prvoj utakmici koju su u 2.HMNL-jug odigrali pred svojim navijačima. "Funcuti" su na Baldekinu pobijedili s 4:3 splitske Mejaše.

U prvom poluvremenu, "narančasti" su poveli 2:0 golovima Kosora i Prolića. U nastavku je na 3:0 povisio Žumberac. Gosti su uspjeli smanjiti, međutim svaku neizvjesnost otklonio je Palavra golom za 4:1. Ipak, Splićani su postigli još dva zgoditka do kraja utakmice, ali do poravnanja nisu mogli.

S ovom pobjedom, momčad trenera Andrije Bakule ima šest bodova nakon tri odigrana kola u 2.HMNL-jug. U idućem kolu Šibenčane čeka županijski derbi, budući da gostuju u Murteru koji ima sedam bodova.

27. travanj 2024 07:31