Košarkaslavlje u splitu

Visoka pobjeda košarkašica Šibenika na startu prvenstva. Impresivan učinak Amerikanke Gavin

Piše K.G.
30. rujna 2023. - 18:26

Košarkašice Šibenika visokom pobjedom započele su sezonu u prvoj ligi. Mušterije su im bile igračice Splita. O utakmici sve govori konačni rezultat 82:44, ili plus 38 za djevojke trenera Stipe Bralića.

Tek nekoliko uvodnih minuta ‘žute‘ su se držale, a već do kraja prve četvrtine bilo je 14 razlike za Šibenčanke.

Igračice trenera Bralića bile su šuterski uspješne, budući su pogodile čak 16 trica. Impresivan učinak imala je Amerikanka Gavin. Novi centar Šibenika upisao je ‘double-double‘ učinak- uz 20 koševa imala je čak 19 skokova.

U idućem kolu Šibenčanke na Baldekinu dočekuju zagrebački Medveščak.

Split- Šibenik 44:82 (10:24, 15:16, 9:22, 10:20)

Za Šibenik su igrale: Skorić (15), Gavin (20), Šarić (4), Džafić (2), Mobley (9), Dragović (9), Dobrić (5), Milković (18), Šuperba, Branisavljević, Dujić.

03. svibanj 2024 04:21