KošarkaDobri gosti na fešti

Jollya drugog poraza za redom skupo koštala katastrofalna prva četvrtina, je li mini kriza pokucala na njihova vrata? (FOTO)

4. ožujka 2017. - 22:07

Zabok- Jolly JBS 98:85 (33:17,18:20,20:22,27:26)
ZABOK- Gradska sportska dvorana. Suci: Tomislav Vovk (Slavonski Brod), Želimir Tresoglavić (Osijek), Gordan Terlević (Rijeka).
Zabok: Zrnić (19), Tomsick (11), Kapusta (6), Lež (2), Vodopija, Babić (7), Črnjević, Polutak (10), Tuđen, Vrlika (14), Jambrović (5), Puljko (24).
Jolly JBS: Scott (14), Penn (2), Klepo, Došen (13), Markulin (13), Marić (4), Bilinovac (5), Papac (7), Perković, Novačić (21), Brkić (6).

Košarkaši Jolly JBS-a nisu uspjeli pokvariti feštu Zagorcima u premijernoj utakmici u njihovoj novoj dvorani. Šibenčane je skupo stajao katastrofalan ulazak u utakmicu. Jolly je nakon prve četvrtine, u kojoj je primio čak 33 koša, bio na minus 16. Unatoč tome, igrači trenera Ivana Velića došli su na korak do velikog preokreta. Raspucali su se u zadnjoj četvrtini u kojoj su u samo pet minuta pogodili pet trica i pogotkom Ivana Novačića bili na 83:85 dvije minute i 43 sekunde prije kraja. No tada je stvar u svoje ruke uzeo iskusni šuter Hrvoje Puljko, bivši igrač Jollya i stavio devet koševa za redom. Značilo je to da Šibenčani bilježe drugi prvenstveni poraz uzastopno. Pred Jollyem je težak raspored (Cibona i Cedevita), a čini se da je njihova vrata zakucala mini kriza.

28. travanj 2024 16:27