Hrvatski nogometaš Dejan Lovren danas slavi 37. rođendan, a čestitke mu stižu sa svih strana.
Oglasio se i sam, poručivši na Instagramu: "Slavim život... hvala vam na rođendanskim željama. Hvala ti, Bože." Njegova objava brzo je oduševila pratitelje, koji su mu u komentarima poželjeli sreću, zdravlje i još uspjeha u nastavku karijere.
Lovren trenutačno igra za grčki PAOK, gdje je postao važan dio obrane. Prema navodima grčkih medija, klub je zadovoljan njegovim igrama i priprema mu ponudu za novi ugovor, što potvrđuje da je i u 37. godini zadržao visoku razinu forme i profesionalnosti.
Najveća podrška mu je supruga Anita, s kojom je u braku od 2012. godine. Zajedno imaju dvoje djece, sina i kćer, a Lovren često ističe koliko mu obitelj znači i koliko mu pomaže da ostane stabilan i fokusiran, bez obzira na pritiske nogometnog života.
Nedavno je komentirao i poraz hrvatske reprezentacije na Svjetskom prvenstvu, otvoreno priznajući da ga je situacija pogodila. Rekao je da bi "doslovno izgorio" da je bio na terenu te da mu nije jasno što se dogodilo u ključnom trenutku, posebno kod Ramosove prilike.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....