StoryEditorOCM
Showbizamerican music awards

Tri gracije: seksipilne Rihanna, Beyonce i Christina zasjenile AMA nagrade

Piše PSD.
24. studenog 2008. - 17:57

Koliko je tko na kraju odnio kipića na glazbenoj dodjeli nagrada American Music Awards, potpuno je palo u drugi plan, jer u dvorani “Nokia Theatre” u Los Angelesu svjetskim su medijima pažnju apsolutno privukli nastupi seksepilnih pjevačica Christine Aguilere, Beyonce Knowles, Rihanne, koje kao da su se borile za titulu “najzavodljivije”.

Iako tek treba “zakoračiti” u dvadesete, Chris Brown može biti zadovoljan učinjenim - u jednu noć pokupio je čak tri bitne nagrade - osim najboljim pjevačem proglašen je i najboljim muškim izvođačem u katagorijama soul/R&B i pop-rock.

Jednako je sretne ruke bila i njegova djevojka, 20-godišnja Rihanna, koja je kući odnijela nagrade za najbolju pjevačicu u kategorijama soul/R&B i pop-rock.

Iako je imala najviše nominacija, ča...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
10. lipanj 2026 13:59