StoryEditorOCM
Showbiz20 tisuća ljudi

Emocije, smijeh, suze i stotine tisuća stihova otpjevanih u glas! Stari plac ‘gorio‘ je od ljubavi zahvaljujući Gibi

Piše Marina Knežević Petković
27. lipnja 2025. - 23:29
GibonniBozidar Vukicevic/Cropix
Prati slobodnadalmacija.hr na Googleu

Zlatan Stipišić Gibonni održao je svoj prvi samostalni koncert u Splitu nakon više od deset godina, pod znakovitim nazivom “Evo me doma”, pred gotovo 20 tisuća obožavatelja koji su stigli iz svih dijelova Hrvatske i svijeta.

Zadnji put publika ga je u solo izdanju u Splitu slušala u Spaladium Areni 2010., a nezaboravno poglavlje ostalo je i zajednički koncert s Oliverom 2016. godine. 

Sam naziv koncerta dolazi iz stihova pjesme “Zavezanih očiju”, i kako kaže Gibonni, simbol je svega onoga što ga čini – i glazbenikom i čovjekom i Splićaninom.

Publika je ispunila Stari Hajdukov stadion do posljednjeg mjesta. More ljudi, glasova i emocija gorjelo je od prvog trenutka, kada je Gibonni pozdravio publiku i započeo koncert.

image
...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
16. srpanj 2026 17:06