Koncert Đorđa Balaševića u sklopu događaja pod nazivom “Vasa Ladački u Opatiji” lako je proglašen događajem ljeta na Kvarneru, i to ne samo zaslugom brojki; ljetna pozornica u Opatiji, naime, još nije zabilježila sličnu posjećenost.
Glazbenik koji je nastupio u pratnji orkestra “Panonska mornarica” odavno je ustvrdio da su “njegove pjesme veće od njega” i ponovno isto dokazao svojim stihovima, ali i sugestivnim scenskim nastupom, što je mnogima izmamilo suze.
Koncert - jer happening se formalno tako zove - počeo je “Bezdanom”, nastavio se pjesmama “Jesen stiže, dunjo moja”, “Lepa protina kći”... a sve uz stalnu, frenetičnu potporu publike tijekom dva sata otpjevana bez stanke.
Tako je Đole nakon više od pet godin...

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....