Američki tabloid The National Enquirer donosi priču kako je jedan od najslavnijih hollywoodskih parova Brad Pitt i Angelina Jolie u tajnosti početkom mjeseca pokrenuo brakorazvodnu parnicu. Magazin tvrdi da je razlog raspada braka bila nevjera, i to s obje strane.
Jedni izvori tvrde da je Brad navodno otišao u Kambodžu kako bi Jolie suočio s pričom o njezinoj nevjeri, dok drugi ističu da je Angelina Brada optužila za nevjeru, i to s jednom ženom i dva muškarca.
O problemima u braku već neko vrijeme šuškaju mediji, baš kao i o navodnoj Bradovoj biseksualnosti, a situacija je navodno kulminirala na snimanju zajedničkog filma "By The Sea" tijekom kojeg se par navodno najviše svađao zbog Angelinine želje da u potpunosti kontrolira supruga.
Par je do sada demantirao glasin...
StoryEditorOCM
Showbizsamo tračevi ili...?
Angelina i Brad pred razvodom: varala ona njega, ali i on nju - i to i sa ženama i s muškarcima
21. prosinca 2015. - 11:02
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
Komentari (0)
Komentiraj