StoryEditorOCM
Film & TVbranitelj na setu

Marinko Radaković, glumac iz ‘Nasljeđa‘ i ‘Milijardi‘, snima novu seriju: ‘Ponosan sam što ću igrati s De Nirom‘

Piše Anita Matić
24. ožujka 2024. - 13:51
‘Marinko ima prikladan izgled, snagu, agilnost, ali i iskustvo s rukovanjem više od 40 vrsta oružja. Marinko je po prirodi netko za koga sam osjećala da mu mogu vjerovati‘, rekla je glavna glumačka direktorica Judith BouleyPrivatni Album
Prati slobodnadalmacija.hr na Googleu

– Jako sam sretan i uzbuđen, ogroman je ponos raditi s Robertom De Nirom – kaže nam to Marinko (Marco) Radaković, hrvatski glumac s američkom adresom, koji je angažiran u nadolazećoj Netflixovoj seriji "Zero Day".

Riječ je o miniseriji od šest epizoda, a čuvenom De Niru, koji je u karijeri ostvario impresivne uloge i istu takvu gledanost, ovo će biti prvi put da igra u jednoj seriji, a ujedno je i izvršni producent na obećavajućem projektu. Marinkov ponos tim je veći.

"Zero Day" govori o tome kako ljudi pronalaze istinu u svijetu krize i koliko su teorije zavjere zapravo proizvodi naše mašte, a Robert De Niro glumi voditelja povjerenstva zaduženog za istraživanje potencijalne svjetske krize.

– Pojavljujem se u dvije epizode, a glumit ću mafijaša iz Istočne Europe. Još...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
16. srpanj 2026 04:53