StoryEditorOCM
Društvena mreža‘O, MOJ BOŽE!‘

‘Bog Joe Biden, već četiri godine imam blokadu od predsjednika, možeš li me molim te zapratiti?‘: prvi čovjek Amerike s guštom udovoljio Chrissy

Piše M.P.
21. siječnja 2021. - 10:07
AFP
Prati slobodnadalmacija.hr na Googleu

Nedugo nakon što je prisegnuo na inauguraciji, američki predsjednik Joe Biden potpisao je 15 izvršnih uredbi, poništavajući tako niz politika svog republikanskog prethodnika Donalda Trumpa.

Predsjednički mandat u Bijeloj kući započeo je još jednim zanimljivim potezom, javljaju američki showbiz časopisi.

Naime, na Twitteru je počeo pratiti samo jednu osobu koja nije povezana s Bijelom kućom, a riječ je o jednoj od omiljenih Amerikanki na društvenim mrežama - Chrissy Teigen.

Osim što je počeo pratiti potpredsjednicu Kamalu Harris, prvu damu Jill Biden, te nekoliko dužnosnika Bijele kuće, tu se našlo i ime Chrissy Teigen.

- O moj Bože, konačno mogu vidjeti predsjednikove tvitove, možda više nikada ne bih trebala tvitati! - napisala je uzbuđeno.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
23. srpanj 2026 17:06