VaterpoloKUP HRVATSKE ZA MLAĐE NADE

Mali Kapekaši zatrpali mrežu riječkog Primorja, između drugog i trećeg pogotka suparnika, u samo 12 minuta igre, uspjeli su postići čak...

23. rujna 2022. - 01:07

Kapekaši su ostvarili pobjedu i u 2. kolu skupine ‘A‘ završnog turnira Kupa Hrvatske za mlađe nade, koji se igra u njihovom domu, pod krovom bazena ‘Gojko Arneri‘. Nakon uspjeha protiv zagrebačke Mladosti 11:5, dobili su još uvjerljivije vršnjake riječkog Primorja, i to s 19:4. Gosti su poveli 46 sekundi prije kraja prve četvrtine s 2:1, a treći pogodak postigli 2 minute i 58 sekundi prije kraja utakmice. U međuvremenu je momčad Lovora Lozice zatresla riječku mrežu ni manje, ni više nego 15 puta za malo više od 12 minuta igre (četvrtina traje 5 minuta), te je vodila sa 16:2!

Josip Skokandić opet prvi strijelac KPK, postigao je 6 pogodaka protiv Mladosti, a sad je dao 7 pogodaka Primorju EB protiv kojeg su se u strijelce još upisali Jakov Granić, Lovre Risteski, Luka Lovrinčević i Igor Favro po dva puta, a po jednom Marin Oreb, Nedo Poša, Mate Luka Cebalo i Rudi Kriletić.

KPK je slobodan u 3. kolu, a u 4. kolu, u petak, 23. ruijna, od 18.40 sati igra protiv Solarisa.

U skupini ‘B‘ Cavtat je nakon 15:0 pobjede protiv Jug Adriatic osiguranja bio slobodan u 2. kolu, a dubrovački sastav je upisao drugi poraz. Bolji od njega bio je s 11:2 ZPK, koji je ostvario drugu pobjedu.

U petak, 23. rujna, u 3. kolu Jug AO od 11.40 sati igra protiv Mornara BS, a od 12.20 sati suparnici su Cavtat i KPK. U 4. kolu, od 19.20 sati igraju Cavtat i Mornar, a od 20 sati Jug AO i splitski Jadran.

08. svibanj 2024 15:12