VaterpoloKUP HRVATSKE ZA NADE

Cavtat stao nakon što je protiv domaćina poveo 6:1, KPK nakon 0:3 napravio seriju 10:0!

27. srpnja 2023. - 15:05

KPK je u finalu završnog turnira Kupa Hrvatske za nade, koji se igra na zagrebačkoj Savi, ali ne i Cavtat, aktualni prvak, koji je poveo dvije minute i 23 sekunde prije kraja druge četvrtine sa 6:1 protiv domaćina, ali do kraja nije uspio postići pogodak. HAVK Mladost je do velikog odmora postigla drugi pogodak, dobila treću četvrtinu s 3:0, zatim dvije minute i 20 sekundi prije kraja četvrte četvrtine stigla do 6:6, a povela kad je do kraja ostalo 56 sekundi...

Tuga nakon polufinala Cavtata, koji je u prvih pet utakmica bio sjajan u obrani. Primio samo šest pogodaka, koji je na završnom turniru prvenstva dobio svih osam utakmica.

KPK je pak dobio sa 14:7 ZPK, koji je poveo s 3:0. Nakon toga serija 10:0 sastava trenera Lovora Lozice, te je početkom treće četvrtine bio jasno tko ide u finale. Josip Skokandić je u polufinalu postigao devet pogodaka! KPK u prvenstvu treći, sad u finalu. Mladost je u prvenstvu izgubila finale od Cavtata.

Utakmica za treće mjesto Cavtat – ZPK počinje u 17.50 sati, a finale između KPK i Mladosti u 18.40 sati.

03. lipanj 2024 06:27