OstaloMALI NOGOMET

PRVA HRVATSKA LIGA Suton Squarea u Splitu 19 sekundi prije kraja utakmice!

4. studenog 2017. - 13:27

Dobar otpor pružio je Square prvom favoritu prvenstva, i to u njegovoj dvorani, ali nije uspio izbjeći poraz. Split Tommy je na svojim Gripama bio uspješniji s 2:1 pogotkom kojeg je postigao 18 sekundi prije kraja igrajući bez vratara. Splt Tommy je tako stigao do treće pobjede uz jedan remi, dok je Square upisao treći ukupno i treći uzastopni poraz nakon pobjede protiv Uspinjače u 1. kolu sa 6:3 u Gospinom polju (Osijek Kelme u Osijeku s 3:2, Novo vrijeme u Gospinom polju s 2:0 te sad Split Tommy).

Obrana Squarea je izdržala 11 minuta i 25 sekundi. Tada je Josip Suton, iskosa, s 8,9 metara pogodio suprotni donji kut gola Alena Turuka. Na novi pogodak čekalo se više od 20 minuta, i dočekali smo ga u mreži domaćina. U 34. minuti Adrijan Micevski je pogodio. Split Tommy je na kraju jurio pogodak, riskirao, i takva igra mu se isplatila. Opet je junak domaćih bio kapetan Suton.

U 5. kolu Square dočekuje FC Nacional, aktualnog prvaka, koji je u prva tri kola osvojio samo jedan bod.

Prvak stiže u Gospino polje
Petak, 3. studenog, Makarska: Novo vrijeme – Albona Popićan '98 12:0, Šibenik: Crnica – Uspinjača 4:4, Split: Split Tommy – Square 2:1, Osijek: Osijek Kelme – Alumnus 2:3, Zagreb: Futsal Dinamo – Brod 035 5:2, subota, 4. studenog, Zagreb: Nacional Zagreb- Vrgorac.

POREDAK
1. Split Tommy 10 bodova, 2. Novo vrijeme 9 bodova, 3. Alumnus 9 bodova, 4. Futsal Dinamo 9 bodova, 5. Osijek Kelme 9 bodova, 6. Crnica 5 bodova, 7. Uspinjača 4 boda, 8. Vrgorac (utakmica manje) 4 boda, 9. Square 3 boda, 10. Brod 035 3 boda, 11. FC Nacional (utakmica manje) 1 bod, 12. Albona Potpićan '98 bez boda.

U 5. kolu, u utorak, 7. studenog,  Square dočekuje Nacional Zagreb (19 sati). Još igraju toga dana Vrgorac – Futsal Dinamo, Brod 035 – Crnica te Alumnus – Novo vrijeme, a u srijedu, 8. studenog: Albona Potpićan '98 – Split Tommy te Uspinjača – Osijek Kelme.

27. travanj 2024 19:36