OstaloMALI NOGOMET

PRVA HL Square se nije ukrcao na prvi Brod za šesto mjesto

4. travnja 2018. - 00:18

Nije uspio Square doći do pobjede u Slavonskom Brodu te četiri kola prije kraja dohvatiti šestu poziciju, posljednju koja vodi u doigravanje za prvaka. Izgubio je od Broda 035 sa 4:3, i to je domaćin do pobjede stigao pogotkom u pretposljednjoj, 39. minuti. Square je i dalje na 22 boda. Ima tri boda manje od šestog Osijek Kelmea.

Brod 035 je dobio prvo poluvrijeme protiv Squarea pogotkom Almedina Bundavice. Početkom nastavka je pogotkom Dražena Čavara imao 2:0. U 29. minuti Marko Kuraja postiže prvi pogodak za Square, a minutu poslije Josip Nebergoj je izjednačio na 2:2. Dvije minute poslije domaćin je iz kaznenog udarca, drugim pogotkom Bundavice, opet poveo. Zoran Primić je dobio drugi žuti te je morao iz igre, a požutio je tada i Marko Kuraja. I njemu je to bio drugi žuti te je i za njega utakmica bila završena. Ipak, u 36. minuti, Square je izjednačio na 3:3. Tomislav Bevanda je bio strijelac... Međutim, u samoj završnici, novi pogodak domaćina.

Square je bio u Slavonskom Brodu bez Stjepana Reza i Andra Zarača, igrao je s povratnikom Antom Daničićem.

Do kraja Square dočekuje Vrgorac, potom ide Crnici i Albona Potpićanu te u zadnjem kolu je domaćin Alumnusu. Osijek Kelme ima težak raspored. Domaćin je prvo Split Tommyju, a potom Futsal Dinamu. Između te dvije utakmice ide u goste Nacionalu, i na kraju je gost Broda 035. Square je bolji od Osijek Kelmea u međusobnim ogledima. Crnica ide prvo u Makarsku (Novo vrijeme Apfel), a nakon što ugosti Squarea ide Split Tommyju. Na kraju dočekuje Albonu Potpićan.