OstaloMALI NOGOMET/DRUGA HL - JUG

Porto Tolero slavio na Grudi

Piše Tonči Vlašić Foto: Tonči Vlašić
7. listopada 2016. - 23:42

Ne ide Dubu Konavosku. Vodila je u 1. kolu u gostima protiv Ustanika sa 4:1, a potom 0:4 te je ostala praznih ruku. Isto joj se dogodilo u 2. kolu. Ugostila je Porto Tolero. Vodila s 2:1, a potom 0:4. Pločani su na Grudi osvojili sva tri boda. Kako su bili uspješni i na startu prvenstva, bolji od Mejaša kod kuće sa 6:3, na njihovom kontu je svih šest bodova, a niti jedan na kontu debitanta, Dube Konavoske.

Pločani su poveli već u 3. minuti (Matko Krilić). Do poluvremena, u posljednjoj, 20. minuti, izjednačila je Duba Konavoska (Pero Ševo), a početkom nastavka i povela (Nikša Milković u 23. minuti). Međutim, tada kreće Porto Tolero. Na 2:2 je izjednačio Ivan Arar u 26. minuti. Matko Krilić je u 29. pogodio za 3:2, a u 37. minuti je postigao svoj treći pogodak (4:2). Ivan Marković je u 39. minuti potvrdio uspjeh Porto Tolera.

30. travanj 2024 22:11