OstaloPRVA HRVATSKA LIGA ODBOJKAŠICA

PORAZ KOD DON BOSCA Ne ide Dubrovniku protiv zagrebačkih ekipa, ali, srećom, ide protiv ostalih!

18. studenog 2019. - 22:37
Dan nakon 3:1 pobjede u Novoj Gradišci protiv istoimenog domaćina, četvrte ove sezone i opet osvojena sva tri boda, odbojkašice Dubrovnika su upisale četvrti poraz, a treći u kojem su ostale praznih ruku. Izgubile su u Zagrebu od Don Bosca s 3:0 u unaprijed odigranoj utakmici 8. kola. Domaće su prvi set dobile s 25:21, drugi set je potrajao također 21 minutu, a u njemu je Don Bosco bio bolji s 25:14, dok je u trećem, koji se igrao 23 minute, bilo 25:21 za zagrebačku ekipu.

Ne ide Dubrovniku protiv zagrebačkih ekipa. Jedino je protiv njih ostao praznih ruku. Na startu sezone izgubio je u Zagrebu od HAOK Mladost II s 3:1, a jedini domaći poraz upisao je od zagrebačkog Dinama u 4. kolu s 3:0.

Ipak, zahvaljujući tome što je s tri gostovanja donosio bodove (Veli Vrh 2:3 – 1 bod, Kostrena 3:0 – 3 boda i Nova Gradiška 3:1 – 3 boda), a kod kuće dobio dvije od tri utakmice (Drenova 3:0 – 3 boda i Karlovac 3:0 – 3 boda), ekipa trenerice Mirjane Vreće i Marine Radić je u povratničkoj sezoni u Prvoj hrvatskoj ligi u gornjem domu prvenstvene tablice. Kako igraju - nema straha od ispadanja u niži rang.

U 9. kolu, u nedjelju, 24. studenog, Dubrovnik dočekuje Zadar.
Dubrovnik u Zagrebu
Dubrovnik je protiv Don Bosca igrao u sastavu: Anđela Čuljak, Ivana Ivaniš, Nina Jakić, Mara Šilje, Petra Ramić, Karla Burđelez, Ivana Marinović, Petra Putica, Nora Đurić, Doris Buzolić, Hana Dilberović, Josipa Ćorak, Gabriela Stipanović i Ema Šušić.

Pogledajte tablicu!
Poredak: 1. Dinamo 19 bodova (7/0), 2. HAOK Mladost 19 bodova (6/1), 3. Don Bosco 16 bodova (5/3), 4. Zadar 15 bodova (5/2), 5. Dubrovnik 13 bodova (4 pobjede/4 poraza), 6. Nova Gradiška 10 bodova (3/4), 7. Veli Vrh 6 bodova (2/5), 8. Karlovac 5 bodova (2/5), 9. Drenova 5 bodova (2/5), 10. Kostrena bez boda (0/7).

27. travanj 2024 22:31