OstaloDRUGA HRVATSKA MALONOGOMETNA LIGA - JUG

OPET BOD Porto Tolero ne gubi, ali ni ne pobjeđuje

Piše Branko Kulidžan
16. listopada 2017. - 10:18

Porto Tolero je i nakon 2 kola bez pobjede, ali i bez poraza. Nakon što je u Splitu odigrao 2:2 sa Split Tommy II, u 2. kolu, prvoj utakmici kod kuće, odigrao je 3:3 s Murterom, kojem je to također drugi remi. Gosti su vodili dva puta, u 10. (1:0) i 13. minuti (2:1). Oba puta je Porto Tolero vrlo brzo anulirao prednost (1:1 u 10. i 2:2 u 14. minuti). Potom više od 20 minuta bez pogotka, sve do 35. minute, kada je Zlatko Kušurin pogodio za vodstvo domaćina 3:2. Murter je izjednačio u posljednjoj minuti.

Kušurin je postigao dva pogotka za Porto Tolero, a jedan Matko Krilić.

Kijevo i omiški Olmissum vode sa svih 6 bodova, Porto Tolero s dva boda dijeli osmo mjesto u konkurenciji dvanaest klubova. U 3. kolu Pločani su gosti splitskog Universitasa, koji ima pobjedu i remi u prva dva kola.

27. travanj 2024 15:53