OstaloONA JE SJAJNA

NIZ SE NASTAVIO Pobjeda Ivane Šutalo za potvrdu trećeg mjesta hrvatskih judašica na Europskom prvenstvu u Varšavi!

23. travnja 2017. - 20:03

Neočekivano, hrvatske judašice ostavile su Ruskinje bez medalje na Europskom prvenstvu u Varšavi. U borbi za treće mjesto, točku na "i" velikog uspjeha stavila je Ivana Šutalo.

Judašica Dubrovnika je pobijedila na najbolji mogući način, ipponom, i to nakon samo 15 sekundi borbe za konačnih 4:1 protiv Rusije te je najuspješnija dubrovačka sportašica nastavila svoj niz osvajanja medalja na velikim natjecanjima. Počela ga je 2012. godine osvojivši srebro na kadetskom prvenstvu Europe. Potom uspješna kao juniorka.

Kruna svega bio je naslov mlađe seniorske prvakinje Europe prošle godine u kategoriji preko 78 kilograma, a  sad je u svojoj prvoj pravoj seniorskoj sezoni uzela broncu s EP-a!

27. travanj 2024 17:50