OstaloODBOJKA

DRUGA HL - JUG (Ž) Split dobio Dubrovnik II te osigurao prvo mjesto

18. ožujka 2018. - 18:20

Nije uspio Dubrovnik II iznenaditi Split II, koji je pobjedom s 3:1 protiv ekipe trenerice Marine Radić osigurao prvo mjesto u južnoj skupini Druge hrvatske lige. Split II s utakmicom manje prvi s 35 bodova, Zadar III je drugi s 34 boda, a Nova Mokošica treća s 33  bodova. Zadar III i Nova Mokošica su odigrale sve utakmice. Split II još ima odigrati zaostalu utakmicu protiv Bibinja. Dubrovnik II je četvrti sa 17 bodova i utakmicom manje. Ima igrai još protiv Župe dubrovačke.

U Splitu prvi set za Dubrovnik II, i to s uvjerljivih 25:13. Nakon toga u drugom setu još uvjerljiviji Split II (25:9). Potom je bilo neizvjesno iduća dva seta. Oba je dobio Split II (25:23 i 25:20) te je nakn 83 minute igre stigao do svoje jedanaeste pobjede i tri boda.

Dubrovnik II je u Splitu protiv Splita II igrao u sastavu: Ema Šušić, Petra Daničić, Ivana Ivaniš, Nora Gustin, Mara Šilje, Petra Mojaš, Katija Vuličević, Mia Jović, Anamarija Lučić, Azra Mehić, Petra Ramić, Martina Vreća, Nina Jakić i Đive Turajlić.

27. travanj 2024 12:38