NogometPIONIRI I KADETI ODIGRALI FINALNE UTAKMICE

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI KUP Jedan Neretvi, jedan GOŠK Dubrovniku 1919.

6. lipnja 2018. - 09:33

Pioniri Neretve i kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. pobjednici su Županijskog kupa. U oba finala, koja su odigrana na igralištu Lapad, ogledali su se GOŠK Dubrovnik 1919. i Neretva. Pioniri metkovskog kluba su bili bolji s 2:0, a kadeti dubrovačkog kluba s 3:1.

U finalu pionira Neretva je pod vodstvom Davora Mioča stigla do pobjede pogotcima Marina Vučkovića u 20. i Andreja Previšića u 29. minuti, dok je u finalu kadeta poveo GOŠK Dubrovnik 1919. pogotkom Tina Vidaka u 25. minuti. Četiri minute poslije Neretva je izjednačila pogotkom Mateja Petrića. Domaćin, kojeg je vodio Hasan Kacić, pobjedu je osigurao u nastavku. Za 2:1 je pogodio Domagoj Salapić u 67. minuti, a za konačnih 3:1 Tin Vidak svojim drugim pogotkom u 77. minuti.

Pokale je uručio povjerenik natjecanja Miho Arbulić. Pobjednici su se plasirali u završnicu Kupa Hrvatske, a postoji mogućnost da u njoj nastupe i poraženi u finalu.

28. travanj 2024 02:38