NogometPRVA ŽUPANIJSKA LIGA |

OGLASIO SE JOŠ JEDNOM DISCIPLINSKI SUDAC Nove kazne za Orebić, klub i igrače, zbog prekida utakmice u Žrnovu!

16. listopada 2020. - 17:04
Stigle su nove kazne za prekid utakmice u Žrnovu. Orebić, koji je skrivio prekid, osim što je utakmica već prije registrirana 3:0 za Žrnovo, kažnjen je sad oduzimanjem dva boda, te novčanom kaznom u iznosu od 3.000 kuna.

Zatim, njegovi igrači, koji su upisani u zapisnik kao glavni krivci za prekid utakmice u 18. minuti pri rezultatu 1:0 za Orebić (podsjetnik, sudac Ivan Grgurinović iz Ploča dosudio je u 18. minuti kazneni udarac za domaćina nakon čega je fizički napadnut), Toma Ujević i Ante Kordić, kažnjeni su sa četiri odnosno dvije utakmice zabrane igranja (kup ili prvenstvene).

Disciplinski sudac Županijskog nogometnog saveza Dubrovačko – neretvanskog Arian Čustović odluke je donio nakon uvida u Izvještaj o utakmici 4. kola Prve županijske lige između Žrnova i Orebića odigrane u Žrnovu u nedjelju, 11. listopada, video snimku utakmice, te izjavu delegata, nedvojbeno je utvrdio da su igrači Orebića fizički napali glavnog suca, a što je prouzrokovalo prekid utakmice u 18. minuti, nakon čega utakmica više nije nastavljena, te je izrekao kazne.

SEMAFOR 4. kolo
Nedjelja, 11. listopada, Krvavac
: Maestral – Sokol 2:1, Čibača: Župa dubrovačka – Croatia 1:0, Smokvica: Jadran 1929. – Gusar 2:1, Žrnovo: Žrnovo – Orebić 3:0 (prekid u 18. minuti pri rezultatu 0:1, prekid skrivio Orebić), Čilipi: Konavljanin – Hajduk 1932. 3:0, Gruda: Slaven – ONK Metković 2:1.

POREDAK
1. Slaven 9 bodova (15:4), 2. Croatia 9 bodova (12:1), 3. Konavljanin 9 bodova (12:4), 4. ONK Metković 7 bodova (9:5), 5. Župa dubrovačka 7 bodova (6:4), 6. Jadran Smokvica 6 bodova (6:14), 7. Žrnovo 5 bodova (5:4), 6. Orebić (oduzeta dva boda) 4 boda (14:9), 9. Gusar 3 boda (3:7), 10. Sokol 3 boda (5:14), 11. Maestral 3 boda (4:21), 12. Hajduk 1932. 2 boda (2:5).

RASPORED 5. kolo
Nedjelja, 18. listopada, Metković:
ONK Metković – Maestral, Vela Luka: Hajduk 1932. – Slaven, Orebić: Orebić – Konavljanin, Komin: Gusar – Žrnovo, Gabrili: Croatia – Jadran Smokvica, Dubravka: Sokol – Župa dubrovačka. Početak svih utakmica je u 15 sati.
27. travanj 2024 23:35