NogometTREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA - JUG

ODRAĐEN ZAOSTATAK Stanislav Vasilj svojim devetim pogotkom donio 'Plavoj makinji' 19. bod

6. ožujka 2019. - 19:23
Neretvanac je osvojio bod u Hrvacama. Odigrao je u zaostaloj utakmici 16. kola 1:1 protiv istoimenog domaćina. Hrvace i Neretvanac su trebali igrati prije jedanaest dana, ali vremenske (ne)prilike tada nisu dozvolile početak utakmice iz prvog kola drugog dijela sezone.

Domaćin je poveo u 55. minuti pogotkom Marka Ferića, a osam minuta poslije izjednačio je Stanislav Vasilj, kojem je to deveti prvenstveni pogodak ove sezone. Vasilj je četvrti strijelac lige. Na vrhu liste s 12 pogodaka su Petar Bašić Šiško iz Junaka i Drago Gabrić iz RNK Split, dok je treći s 11 pogodaka Baldo Cicijelj (GOŠK Dubrovnik 1919.).

Zadnjih deset minuta utakmice u Hrvacama 'Plava makinja' je igrala s desetoricom. Zbog vrijeđanja suca Ante Žilića iz Škabrnje isključen je Bruno Jelavić.