NogometUEFA LIGA NACIJA

Hrvatska za trofej igra protiv reprezentacije koja je već igrala finale

15. lipnja 2023. - 22:40

FINAL FOUR UEFA LIGA NACIJE

Polufinala, srijeda, 14. lipnja, Rotterdam: Nizozemska - Hrvatska 2:4, četvrtak, 15. lipnja, Enschede: Španjolska - Italija 2:1

Nedjelja, 18. lipnja, 15 sati, utakmica za treće mjesto, Enschede: Nizozemska - Italija, 20.45 sati, finale, Rotterdam: Hrvatska - Španjolska

Pogodili su u 3. minuti, te tri minute prije kraja, Italija između toga samo jednom, te će Španjolska biti u nedjelju u Rotterdamu, na De Kuipu, suparnik našima u finalu UEFA Lige nacije.

Španjolska je slavila pogocima Yeremyja i JoseluaImmobile je izjednačio na 1:1 u 11. minuti iz jedanaesterca.

Ovo je treće izdanje natjecanja, koje je prve godine osvojio Portugal pobjedom kod kuće 1:0 u finalu protiv Nizozemske. Lani je Italija bila domaćin Final foura, a u finalu Francuska dobila 2:1 Španjolsku, koja je tako prva s dva finala.