NogometNOGOMET

GRČKA I TURSKA Pobjeda Aganovića, remi Glumca

9. prosinca 2017. - 17:15

AEL Larisa je u 14. kolu grčke Super lige slavila 1:0 kod kuće protiv Xanthija pogotkom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Sad s ukupno 17 bodova, još se nisu odigrali svi susreti kola, zauzima sedmo mjesto u konkurenciji 16 klubova. Dubrovčanin Adnan Aganović za AEL Larisu je igrao do 83. minute.

U grčkoj Superligi vodi AEK s 27 bodova, Olympiacos je drugi s 26 bodova, treći PAOK ima 25 bodova, četvrti Atromitos je skupio 24 boda, peti Panionios ima 19 bodova...

Balikesirspor je odigrao 2:2 u gostima protiv drugoplasiranog sastava Druge turske lige, Umraniyespora. Domaćin je vodio s 2:0. Balikesirspor je pogotcima u 67. i 71. minuti izjednačio. Tomislav Glumac je odigrao čitavu utakmicu za Balikesirspor. Dobio je žuti karton u 55. minuti. Balikesirspor, kojem su oduzeta tri boda, s 20 bodova na kontu dijeli sedmo mjesto. Prva dva mjesta vode izravno u više rang, tursku Super ligu, dok plasirani od trećeg do šestog mjesta razigravaju za preostalo treće mjesto, koje također vodi u viši rang. Peti Istanbulspor ima dva boda više od Glumca i ekipe. Na prva dva mjesta su Ankaragucu s 31 bodom i Umraniyespor s 29 bodova...

Dva kola su do kraja jeseni. Balikesirspor dočekuje 15. prosinca Gaziantep, koji također ima 20 bodova, a u zadnjem kolu, 24. prosinca, gost je Manisaspora, koji s 8 bodova drži pretposljednje, 17. mjesto.

28. travanj 2024 06:50