KošarkaKOŠARKA/NBA

Sve je bilo jasno nakon prve četvrtine

13. studenog 2016. - 13:00

Minnesota je projurila kroz Orlando, dobila Magic sa 123:107. Povela je s 2:0, Magic je izjednačio na 2:2, a nakon toga je napravila 7:0. Više nije ispuštala vodstvo. Već u prvoj četvrtini je imala 22 razlike (39:17), u drugoj četvrtini i plus 30 u dva navrata (72:42, 74:44)…

Mario Hezonja je proveo u igri 14 minuta i 28 sekundi i za to vrijeme osstvario dvoznamenkasti učinak u napadu: 11 koševa (šut za dva 3/4, za tricu 1/4, slobodna bacanja 2/2). Imao je 1 skok, 1 osvojenu i 2 izgubljene lopte. Nikola Vučević je bio prvo ime Magica. Ostvario je 'double double' (24 koša / 14 skokova), dok je prvo ime utakmice bio Zach LaVine s 37 koševa (trice 7/9), 4 skoka i 3 asistencije, z bok njemu Andrew Wiggins s 29 koševa, 4 skoka i 6 asistencija. Plus, dvojica igrača Minnesote su ostvarila 'double double': Karl Anthony Towns (20 koševa i 11 skokova) i Gorgui Dieng (12 koševa i 11 skokova te uz to imao 7 asistencija).

Orlando (3 pobjede/5 poraza) i iduću utakmicu igra kod kuće: Utah Jazz (petak, 11. studenoga).

30. travanj 2024 20:13