KošarkaKOŠARKA/ITALIJA

Proigrali u četvrtoj za četvrtu pobjedu

14. studenog 2016. - 03:30

Pobjeda košarkaša Umana Reyer Venezie kod kuće protiv The Flexx Pistoia sa 74:62 u 7. kolu talijanskog prvenstva. Gosti su dobili prvu četvrtinu s 19:16, na poluvremenu vodili s 37:28, a uoči zadnjih deset minuta imali dva koša viška (49:47). U posljednjoj četvrtini 27:13 za domaćina, koji je tako stigao do četvrte pobjede.

Hrvoje Perić je igrao protiv The Flexx Pistoia igrao 26 minuta. Iako ga nije baš išao šut, za dva je gađao 3/8, a za tricu 0/4 (slobodna bacanja 3/4), uspjehu je doprinio s 9 koševa, 8 skokova i 4 asistencije.

I nakon 7. kola branitelj naslova, momčad Jasmina Repeše, EA7 Emporio Armani Milano je na stopostotnom učinku te usamljena na vrhu (7/0), Reggio Emilia je druga sa 6/1, Avelino i Caserta imaju po 5/2 te se nalaze na trećem odnosno četvrtom mjestu, peta Umana Reyer Venezia predvodi skupinu momčadi sa 4 pobjede i 3 poraza…

U 8. kolu Umana Reyer Venezia je gost Fiat Torina (2/4, ima odigrati susret 7. kola protiv Trentina).

28. travanj 2024 01:08