KošarkaNAJJAČA KOŠARKAŠKA LIGA SVIJETA

NBA Novi poraz Blazersa, Hezonja igrao u završnici utakmice

4. prosinca 2019. - 17:00
Ne ide Portland Trail Blazers. Od dvadeset i jedne utakmice ove sezone izgubio je trinaest. Novi poraz upisao je u Los Angelesu od Clippersa sa 117:97. Domaćin je na omjeru poraza i pobjeda 16/6 te na drugom mjestu Zapadne konferencije u kojoj su Blazersi tek jedanaesti.

Pobjednik u Staples centru je odlučen u nastavku utakmice. Na kraju prvog poluvremena bilo je 62:59 za Clipperse, koji su u posljednjoj četvrtini imali i 24 koša viška. Domaćina je predvodio igrač s klupe: Montrezl Harrell s 26 koševa i 9 skokova, Paul George je ubacio 25, dok je Ivica Zubac za 14 minuta imao 4 koša, tri skoka i dvije blokade.

Najbolji kod Blazersa bili su CJ McCollum s 20 koševa te Hassan Whiteside s 18 koševa i 13 skokova. Mario Hezonja je protiv Clippersa u igru ušao 7 minuta i 41 sekundu prije kraja utakmice kad je na semaforu pisalo: LA Clippers – Portland Trail Blazers 102:80. Do kraja utakmice pogodio je jedan od tri šuta iz igre, postigao 2 koša, imao tri skoka i dvije asistencije.
27. travanj 2024 10:42