KošarkaKOŠARKA

NBA Hezonji 32 minute protiv Pistonsa, Knicksi 34 dana bez pobjede

9. veljače 2019. - 09:42
Mario Hezonja je postigao 8 koševa, imao 7 skokova, 1 asistenciju i 2 ukradene lopte. U gostima kod Pistonsa, novom porazu Knicksa, Dubrovčanin je igrao 32 minute. Detroit je do pobjede predvodio Andre Drummond s 29 koševa i 20 skokova.

Prvu četvrtinu Knicksi su izgubili s 19 razlike (41:22), početkom druge su zaostajali 21 koš (43;22), ali su krajem treće četvrtine uspjeli izjednačiti, prvo na 80:80, a potom na 82:82. Međutim, u zadnjoj četvrtini repriza prve. Detroit je imao pred kraj utakmice u dva navrata 23 koša viška (115:92 i 118:95).

Knicksi su izgubili 28 od svojih posljednjih 30 utakmica. Ovo im je bio petnaesti poraz u nizu. Zadnju pobjedu su upisali 5. siječnja u Los Angelesu protiv Lakersa, dok kod kuće ne znaju za uspjeh od 1. prosinca kad su dobili Milwaukee Bucks. S 10 pobjeda i 44 poraza su najslabija momčad lige.
28. travanj 2024 08:47