KošarkaKOŠARKA

NBA Hezonja izgubio od Bogdanovića

1. studenog 2018. - 07:31
Mario Hezonja – Bojan Bogdanović 101:107. New York Knicks nije uspio dobiti Indianu Pacers kod kuće te ostvariti u osmoj utakmici treću pobjedu, drugu u nizu, već je upisao šesti poraz. Indiana Pacers je na učinku pet pobjeda i tri poraza.

Hezonja je igrao 12 minuta. Postigao 3 koša, imao 7 skokova i 2 izgubljene lopte. Pogodio je 1 od 5 šuteva iz igre, te 1 od 2 slobodna bacanja. Tim Hardaway Jr. je bio prvi strijelac Knicksa i utakmice s 37 koševa pogodivši 7 trica iz 11 pokušaja, te svih 10 slobodnih bacanja. Na drugoj strani najviše je ubacio Domantas Sabonis – 30 koševa. Pogodio je svih 12 šuteva iz igre te 6 od 7 slobodnih bacanja te imao 9 skokova. Bogdanović je postigao 10 uz 3 skoka, 1 ukradenu i 2 izgubljene lopte, te 1 blokadu.

Knicksi su nepune tri minute prije kraja vodili s 97:94 nakon čega su Pacersi napravili 9:0. Potom Knicksi rade 4:0, ali su Pacersi odgovorili na isti način. Za dva dana New York Knicks je gost Dallas Mavericksa.
27. travanj 2024 14:18