KošarkaKOŠARKA

NBA Hezonja i Kanter prvi strijelci Knicksa u Philadelphiji

29. studenog 2018. - 09:16
Mario Hezonja je postigao 17 koševa u porazu New York Knicksa kod Philadelphie 76ers 117:91. Dubrovčanin je u svojoj šestoj utakmici u nizu i ukupno u startnoj petorci Knicksa prvi put bio dvoznamenkast u napadu, i to je uspio ostvariti već nakon šest i pol minuta utakmice. Naime, do učinka od deset koševa stigao je nakon što je presjekao napad 76ersa, te zakucao za 18:18. Prije toga je zakucao na dodavanje centra Enesa Kantera, te pogodio dvije trice.

Hezonja je igrao gotovo 26 minuta. Ubacio je 7 od 15 šuteva iz igre (slobodna bacanja 1/1). Plus: 5 skokova, 1 asistencija i 4 osvojene lopte. Hezonja i Kanter su podijelili laskavi naslov najboljeg strijelca Knicksa. Joel Embiid je s 26 koševa predvodio 76erse do pobjede.

Knicksi su 12. na Istoku sa 7/16, a 76ersi su treći s 15/8. Vode Raptorsi (Toronto ima 18/4). Na vrhu Zapada je Los Angeles Clippers (14/6).
30. travanj 2024 21:37