KošarkaKOŠARKA

NBA Boston - Orlando 118:103

Piše i snimio: Tonči Vlašić
25. studenog 2017. - 10:09

Novi, sedmi u nizu poraz Orlando Magica, ukupno jedanaesti ove sezone. Ovaj put u Bostonu sa 118:105 od Celticsa, koji su stigli do 17. pobjede. Vodeća momčad Istoka, i najuspješnija momčad sezone (17/3), imala je i više od 30 koševa prednosti u trećoj četvrtini. Orlando s 8 pobjeda i 11 poraza drži 12. mjesto na Istoku u konkurenciji 15 klubova. Na Zapadu je prvi Houston sa 14/4...

Mario Hezonja je igrao protiv Celticsa 12 minuta: 2 koša (šut 1/1 za dva, 0/1 za tricu), 1 skok i 1 asistencija.

Orlando Magic ima još dvije utakmice u nizu u gostima (Philadelphia 76ers 26. studenog i Indiana Pacers 28. studenog) nakon čega kod kuće igra s Oklahoma City Thundera (30. studenog) i Golden State Warriorsa (2. prosinca).

28. travanj 2024 08:11