KošarkaKOŠARKA

DRUGA HL - JUG (M) Gosti dobili prvu četvrtinu, a onda nisu znali što ih je snašlo

4. veljače 2018. - 22:04

Košarkaši Dubrovnika su u 8. kolu južne skupine Druge hrvatske lige, prvom kolu drugog dijela, nadigrali u Gospinom polju Adriatic sa 104:64 te momčad trenera Željka Vreće sad ima sedam pobjeda i jedan poraz. Prvo mjesto na kraju prvog dijela sezone držala je Sonik Puntamika sa svih sedam pobjeda, koja u drugom dijelu dolazi u Gospino polje.

Iako je na kraju bilo 40 razlike za Dubrovnik, Adriatic je dobio prvu četvrtinu s 25:22. Međutim, u drugoj čak 30:5 za domaći sastav, koji je na poluvremenu imao 22 koša viška (52:30)…

Debi za Dubrovnik imao je 22-godišnji Sinjanin Josip Boban, koji je postigao 17 koševa, a koji je stigao ove zime iz premijerligaša, Vrijednosnice Osijek. Prvi strijelac Dubrovnika u prvoj utakmici u 2018. godini bio je Filip Vujičić s 22 koša. Još su igrali protiv Adriatica: Petar Šeparović (9), Antonio Petrović, Božo Katić (16), Vlaho Šojka (2), Toni Mustapić (7), Stipe Režić (18), Ivan Vodopija (5), Marko Ajduković i Joško Kušt (8).