ZabavaVELIKA POBJEDA

Utakmica je tek završila, a Twitter već ‘gori‘: Memeovi na račun utakmice Hrvatske i Brazila redaju se jedan za drugim, nasmijat će vas do suza!

Piše MOZAIK SD
9. prosinca 2022. - 20:04

Današnja igra i pobjeda Hrvatske protiv Brazila oduševila je cijeli svijet. Već nekoliko minuta nakon kraja utakmice koja je završila s rezultatom 5:3 za Hrvatsku, na Twitteru su se počeli nizati memeovi koji, moramo priznati, ne razočaravaju.

Profil "Yokad News" tako je podijelio fotografiju koja dokazuje koliko impresivna je bila obrana našeg golmana, Dominika Livakovića

- Hrvatska kada pozdravlja Brazil, napisala je stranica "ODDSbible" uz fotografiju popularne hrvatske navijačice Ivane Knoll koja šalje poljubac.

Stranica "Troll football" podijelila je fotografiju očekivanja i stvarnosti igre Brazila s Hrvatskom.

Na račun Brazila našalio se i jedan njihov obožavatelj: - Ovako sam gledao utakmicu, napisao je uz video čovjeka koji pokriva televizor tkaninom.

- Hrvatska dok čuva Brazil, piše uz presmiješnu montažu Modrića koji hrani Brazilce.

Iz minute u minutu objave na temu današnje utakmice postaju sve smješnije, a sudeći po njima, jedno je sigurno - svi su ponosni na naše "vatrene"!

27. travanj 2024 01:15