ArhivKOŠARKAŠKA EUROPA / ITALIJA

MOGU U PRVENSTVU, A NE MOGU U KUPU Perić i ekipa bolji od Enela

2. ožujka 2015. - 00:10
Neki dan poraz u četvrtfinalu Kupa Italije od Enel Brindisija, a sad, u prvenstvu, druga pobjeda protiv istog suparnika. Nakon što su ga u prvom dijelu dobili na njegovom terenu, sad je Umana Reyer Venezia to isto uspjela i na svom. Bila je bolja sa 76:71 uz opet vrlo dobru igru Hrvoja Perića. Istina, nije stigla lako do pobjede. Izgubila je svaku od prve tri četvrtine, imala šest koševa zaostatka uoči zadnje (56:62), ali je dobila četvrtu četvrtinu s 20:9 te slavila novu pobjedu.Perić je poveo najviše vremena na parketu, igrao 35 minuta: postigao je 16 koševa (šut za dva 5/8, za tricu 1/3, slobodna bacanja 3/6), imao 5 skokova, 1 asistenciju...Kako je Reggio Emilia teško nastradala u Milanu, izgubila od lidera, EA7 Emporio Armanija sa čak 50 razlike (118:68), Umana Reyer Venezia je sad usamljena na drugom mjestu. Vodi EA7 Emporio Armani Milano sa skorom 18/2, Perić i ekipa imaju 15/5, Sassari i Reggio Emilia po 14/6, Enel Brindisi je peti, ali sad sa četiri pobjede manje od Umana Reyer Venezie (11/9), Vanoli Cremona je šesta s 10/10...Umana Reyer Venezia je i iduće kolo domaćin. U nedjelju, 8. ožujka dočekuje Granarolo Bolognu.T.V.
28. travanj 2024 00:44