NOVO: Iz policije su priopćili da je dojava bila lažna!
RANIJE: Iz PU Šibensko-kninske javljaju kako je jutros u 7:39 sati Policijska uprava šibensko-kninska zaprimila informaciju o anonimnoj dojavi o navodno postavljenoj eksplozivnoj napravi unutar Županijskog suda u Šibeniku.
- Na lokaciju su upućeni policijski službenici i policijski službenici protueksplozijske zaštite kako bi provjerili istinitost dojave i poduzeli druge mjere i radnje iz svoje nadležnosti - navode u policiji.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....