U šetnji Mosorom jedan je Splićanin primijetio zmiju, snimio ju je kako bi upozorio ostale šetače, planinare i zajljubljenike u prirodu da su se dolaskom toplijeg vremena počele buditi.
"Očito su zmije počele 'izlaziti', sada su se 'probudile'. Želim upozoriti sve planinare i penjače. Pazite se i imajte ovo na umu", kazao je Spličanin za portal Dalmacija danas.
Pretpostavlja da se radi o poskoku.
"Zato sam se morao obratiti medijima koji će svima poslati poruku", kazao je za Dalmacija danas
Poskok (l...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....