Svitu moj, šta je ovo došlo. Klima se prominila, nisu ovo više lita ka šta su bila! - ‘Zimi više ne palim grijalicu, ali liti zato više ne gasim klimu‘ – rekla mi je lipo jedna ova naša. Ali, lako je meni za klimu i lita, turisti su se nama prominili! Ni oni nisu više ka šta su bili! A to i je ono najgore!
- Prije se znalo da predsezone može, a i ne mora bit, al da zato u sedmom i osmom misecu sve gori. A sada je obratno! Peti i šesti budu top, ne moš stat, a onda u sedmom misecu – niko! - veli nam Ana Cigić, koja već godinama pored škole Fausta Vrančića vodi svoj vege restoran O.DA. I to uspješno, čim radi cijelu godinu.
- I ne samo da ni miseci nisu šta su bili, nego je situacija sad na dane. Sezona nam je ko EKG, ide gori doli! Imaš jedan dan promet onako ka...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....