Navijači hrvatske nogometne reprezentacije okupili su se u Hrvatskoj kući u Torontu gdje će se noćas, po našem vremenu, odigrati utakmica grupne faze FIFA svjetskog nogometnog prvenstva između Hrvatske i Paname.
Zahvaljujući navijačicama iz Dubrovnika i Dubrovačko-neretvanske županije, Torontom je ‘grmila‘ pjesma ‘Pleši, pleši LInđo‘.
Kakva je atmosfera pred utakmicu pogledajte u videu i fotogaleriji.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....