StoryEditorOCM
Dubrovnikosvetiti se ili ne?

VIDEO Dubrovački gradonačelnik na Facebooku objavio zanimljiv motivacijski govor. Je li ovo nekome posebno upućeno?

Piše Dubrovnik SD
23. lipnja 2026. - 20:54

Dubrovački gradonačelnik Mato Franković na Facebooku je podijelio motivacijski govor.

Prikazan je Denzel Washington iz mladih dana, a verzija govora prilagođena je internetskom vremenu, pa poznati glumac kaže kako se ne osvećuje ljudima već ih jednostavno izbriše. 

"And revenge, that‘s a waste of energy", na engleskom jeziku je uz objavu napisao gradonačelnik što u prijevodu znači kako je osveta uzaludno trošenje energije.

 

 

 

 

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
23. lipanj 2026 20:54