StoryEditorOCM
Dubrovnikzatvoren promet

Drama u Slanom, muškarac zaštitaru ukrao vatreno oružje pa pobjegao. Policija ga pronašla mrtvog u automobilu

Piše Dalmacija SD
20. kolovoza 2026. - 18:32
Nikša Stipaničev/ilustracija/Cropix
Prati slobodnadalmacija.hr na Googleu

NOVO 

Kako je izvijestila dubrovačko-neretvanska policija, nepoznati muškarac oduzeo je vatreno oružje djelatniku zaštitarske službe koji je čuvao objekt u Novoj Mokošici, nakon čega se vozilom udaljio s mjesta događaja.

Policija je odmah na teren uputila sve raspoložive snage, a vozilo kojim se muškarac koristio ubrzo je pronađeno parkirano u blizini Slanog.

U automobilu je, na mjestu vozača, pronađen mrtav muškarac.

Zbog očevida i kriminalističkog istraživanja, promet se na tom području odvija jednim prometnim trakom.

Policija je najavila da će više informacija o događaju objaviti nakon završetka istrage.

RANIJE

U Slanom je u tijeku policijsko postupanje nakon incidenta u kojem je, prema neslužbenim informacijama, došlo do pucnjave iz vatrenog oružja u tome mjestu.

Kako neslužbeno doznaje Dubrovački dnevnik, muškarac je ukrao oružje zaštitaru u Novoj Mokošici i pobjegao s mjesta događaja. Vozilo je ubrzo pronađeno u blizini mjesta Slano, u njemu je pronađen mrtav muškarac, a sumnja se da si je sam oduzeo život. 

Čitatelji javljaju da je promet kroz Slano zatvoren te da policijski službenici nikoga ne puštaju, obavlja se pretres automobila. 

Stvorile su se gužve na ‘magistrali‘.

U Operativno-komunikacijskom centru Policijske uprave dubrovačko-neretvanske potvrdili su za Dubrovački dnevnik da je u tijeku policijsko postupanje, no zbog njegove osjetljivosti zasad nisu mogli iznositi detalje.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
20. kolovoz 2026 19:34