Sport Vodeni sportovi

regionalna liga

Jug očekivano slavio u Splitu, Mornar se u igri držao samo prvih nekoliko minuta

Jug je očekivano slavio u Splitu protiv Mornara i potvrdio poziciju broj jedan u Triglav regionalnoj ligi, a s njom i domaćinstvo završnog turnira.

Mornar se u igri držao samo prvih nekoliko minuta, do 3:3, a onda je već početkom druge četvrtine Jug imao 7:3 i nakon toga se više nije osvrtao. Posebno valja istaknuti Paula Obradovića koji je zabio pet golova iz isto toliko pokušaja.

MORNAR BRODOSPAS - JUG CO 9:19 (3:6, 2:4, 2:5, 2:4)

Split, bazen u Poljudu. Gledatelja 300.
Suci: Bura i Rončević.

Mornar BS: Šparada (4 obrane), Kordić (2 obrane), Čagalj (1), Kreković, Goreta (1), Ćalić (2), Živković, Rodin, Miletić (1), Vrdoljak (1), Martinović, Dužević (2), Erak (1), Marović.

Jug CO: Bijač (7 obrana), Popadić (4 obrane), Macan (2), Fatović (2), Lončar (2), Joković (1), Garcia (2), Kržić, Ivanković (2), Pavličević, Perrone (2), Benić, Obradović (5), Vrlić (1).

Igrač više: Mornar BS 3/10, Jug CO 3/7.