Rudićevi izabranici u posljednjim sekundama propustili remi protiv Mađara

4. srpnja 2008. - 22:34

Poraz Hrvatske, svjetskog prvaka, na startu Europskog prvenstva. Mađari, olimpijski pobjednici, su bili bolji. Repriza finala SP-a, tada je Hrvatska u produžetku pobijedila Mađarsku 9:8, počela je pogotkom “srebrenog” 29-godišnjeg Norberta Madarasa.

Igrač klupskog prvaka Europe, talijanskog PRO Recca, koristi brojčanu prednost u plivalištu te vara našeg vratara Vićana. Hrvatska je izjednačila na isti način. S igračem više. U 6. minuti utakmice pogađa kapetan Zdeslav Vrdoljak, koji je tako nakon SP-a u Melbourneu, i na EP-u u Malagi strijelac prvoga pogotka za Hrvatsku na velikom natjecanju. Madaras minutu poslije pogotkom u kontri donosi novu prednost Mađarima.

Smodlaka je izjednačio na početku druge četvrtine. Bošković je asistent, a 32-godišnji Splićanin s čuvarima ...

26. travanj 2024 02:52