Strani nogometbundesliga

Raspucao se Islanđanin Finnbogason: zabio tri gola za pobjedu Augsburga

4. veljače 2019. - 00:26
2018-06-26T184547Z_347516480_RC1CABF6FFB0_RTRMADP_3_SOCCER-WORLDCUP-ICE-CRO.JPG

U susretu 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart i Freiburg su odigrali 2-2, dok je Augsburg bio uvjerljivi protiv Mainza pobijedivši sa 3-0.

Freiburg je poveo već u 4. minuti golom Janika Haberera, no Stuttgart je uspio okrenuti rezultat golovima Emiliana Insue (75) i Daniela Didavija (83). U 89. minuti domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Mario Gomez, a Freiburg je uspio izjednačiti u četvrtoj minuti nadoknade golom Floriana Niederlechnera.

Borna Sosa nije nastupio za Stuttgart koji je u zadnjih pet kola osvojio samo jedan bod.

U drugom susretu Augsburg je bio uvjerljiv protiv Mainza pobijedivši sa 3-0, a sva tri gola zabio je Alfredh Finnbogason. Islandski reprezentativac je u prvom poluvremenu realizirao dva jedanaesterca (8, 34), a potom je u 54....

10. svibanj 2024 02:20