Strani nogometZadnje kolo nudi rasplet

Chelsea pokazao što može u Bakuu: Roma ima meč loptu, Atletico čeka kiks

23. studenog 2017. - 00:18
2017-11-22T211652Z_789869510_RC18367B3330_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-ATM-ROM.JPG

U skupini C nogometaši Chelsea osigurali su plasman u osminu finala nakon što su gostovanju pobijedili Karabag 4-0. Ključni trenutak utakmice igrane u Bakuu dogodio se u 19. minuti kada je Rashad Sadigov skrivio kazneni udarac i pritom zaradio isključenje. Dojam je kako je portugalski sudac Jorge Sousa prestrogo isključio kapetana Karabaga. Jedanaesterac je sigurno realizirao Eden Hazard. Do kraja utakmice bilo je samo pitanje koliko će golova zabiti 'Bluesi'. Na koncu su zabili još tri gola, a strijelci su bili Willian (37, 85) i Fabregas (73-11m).

U drugom susretu Atletico Madrid je pobjedom protiv Rome 2-0 produžio nadu. Španjolce je doveo u vodstvo Antoine Griezmann u 69. minutom lijepim škaricama na asitenciju Angela Coree, a pobjedu domaćina potvrdio je Kevin Gameiro u 85. m...

26. travanj 2024 05:09