Strani nogometbez dlake na jeziku

'Nespretni su i donose loše odluke': Mourinho pronašao krivce za loš rezultat protiv Anderlechta

14. travnja 2017. - 13:50

Nakon još jednog posrtaja njegove momčadi i mršavog remija (1-1) na gostovanju protiv belgijskog Anderlechta u prvoj utakmici četvrtfinala Europa lige, trener Manchester Uniteda Jose Mourinho je krivce za loš rezultat pronašao u svojim napadačima za koje Portugalac kaže da "su nespretni i donose loše odluke".

"Da sam ja obrambeni igrač Manchester Uniteda bio bih vrlo ljut na napadače. Oni su obavili svoj posao, a oni koji su ga trebali dovršiti to nisu učinili", izjavio je Mourinho nakon utakmice u Bruxellesu.

Manchester je u 36. minuti poveo pogotkom Mkhitaryana i držao prednost do 86. minute kad je Dendoncker svladao Romera za konačnih 1-1.

"Rezultat je trebao biti mnogo bolji, a za to što nije, možemo kriviti samo sebe. Zaustavili smo kontranapade našim nespretnim odlukam...

27. travanj 2024 05:20