Strani nogometLIGA PRVAKA

Neviđeni spektakl u Barceloni, Roberto i Neymar donijeli prolaz u zadnjih 7 minuta, Nijemci razbili Benficu

Piše D.Pe., (H)
8. ožujka 2017. - 23:48

Čudo se ipak dogodilo. Barcelona je uspjela nadoknaditi četiri gola zaostatka iz prve utakmice osmine finala Lige prvaka i pobjedom 6-1 protiv PSG-a izborila je plasman u četvrtfinale elitnog natjecanja 'Starog kontinenta'.

Do večeras u povijesti europskih kupova niti jedna momčad nije se vratila nakon što je prvi dvoboj izgubila 0-4. Do sada je 58 utakmica u fazi na ispadanje završilo pobjedom domaćeg sastava 4-0 i niti jedan od njih nije u uzvratu ispustio prednost. No, Barcelona se upisala u povijest kao prva koja je uspjela nadoknaditi nenadoknadivo.

Barcelona je vodila 3-0 golovima Luisa Suareza (3), Layvina Kurzawe (40-ag) i Lionela Messija (50-11m), a kada je Edison Cavani pogotkom u 62. minuti smanjio rezultat na 3-1 činilo se kako će PSG ipak u četvrtfinale. Francuzi su u...

26. travanj 2024 22:42